Formy potápěčkých kurzů

Nabízíme všechny způsoby absolvování potápěčských kurzů. Jsme schopni přizpůsobit se jakýmkoliv Vašim požadavkům či potřebám.

Standardní forma potápěčského kurzu

Běžné kurzy probíhají skupinově ve večerních hodinách u nás na prodejně, obvykle 2x týdně. Jejich délka záleží na rozsahu jednotlivých kurzů. Základní potápěčský kurz lze takto absolvovat za měsíc.

Individuální forma potápěčského kurzu

Individuální kurzy jsou určeny pro zájemce o výhradní přístup instruktora nebo časově vytíženým, kterým nevyhovuje časový harmonogram standartního potápěčského kurzu. Tato forma kurzu je možná pouze po osobní dohodě. V případě této formy je potřeba ke standartní ceně připočíst 100% ceny.

Intenzivní forma potápěčského kurzu

Intenzivní kurzy probíhají nejčastěji v rámci našich zájezdů za potápěním, kde probíhá výuka každý den. Takto lze získat potápěčskou certifikaci za týden.

V ČR probíhají intenzivní kurzy potápění obvykle o víkendech, a to v průběhu celého dne. Tato podoba kurzu je vhodná zejména pro mimoolomoucké zájemce o potápění. Realizujeme ji především pro skupiny a po dohodě i v místě vašeho bydliště.

Rozložená forma potápěčského kurzu

Rozložená forma kurzu je vhodná pro časově vytížené zájemce o potápění, kteří nevyžadují individuální přístup. Stejně tak je možné domluvit rozložené absolvování kurzu v případě Vašeho nenadálého odjezdu na delší pracovní cestu nebo například v případě zdravotních problémů.

 

Pisces Diving World - Legionářská 11, 779 00 Olomouc, Mobil: +420 608 888 543,  +420 776 887 543 e-mail:

 

 

Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved. Copyright 2010. Design 3DDD DAVID DVORSKY DESIGN. REDAKČNÍ SYSTÉM STUDIO R3D.