Kurzy potápění

Proč se potápět

Potápění vás zavede do tajemného podvodního světa, který zaujme především svojí barevností a rozmanitostí. Díky potápění se stanete nedílnou součástí tohoto pestrého světa, který si žije svým vlastním životem, mimo  všední starosti. Je to především klid a beztížný stav, který dělá z potápění skutečný relaxační zážitek. Naopak příznivci adrenalinu, historie a techniky si přijdou na své na vrakových či jeskynních lokalitách. Potápění je totiž skutečně pro každého.

Proč se potápět s PDW

Především naše více než desetileté zkušenosti a tisíce spokojených klientů jsou důkazem, že potápění je pro nás poslání, které rádi předáváme dál. Můžete u nás očekávat náročný výcvik, protože bezpečnost je na prvním místě a jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti :-). Ale také si užijete spoustu zábavy, protože u nás panuje vždy přátelská atmosféra a potápění je našim koníčkem.

Po dokončení kurzu:

  • stanete se samostatnými potápěči
  • budete umět dokonale ovládat potápěčskou výstroj pod vodou, a postaráte se o ni i na hladině
  • budete zvládat všechny nouzové situace, které mohou pod vodou nastat
  • pobyt pod vodou si budete skutečně užívat díky vypilovanému trimu
  • můžete s námi dále rozvíjet své dovednosti, jelikož nabízíme celou řadu kurzů
  • můžete se zdokonalovat v pravidelných bazénových klubovkách
  • můžete si užívat krás potápění na zájezdech po celém světě, které pro vás pravidelně připravujeme

Potápěčská škola Pisces Diving World nabízí rozmanitou škálu potápěčských kurzů, od zkoušky přístrojového potápění pro nerozhodnuté zájemce o krásy podvodního světa, přes šnorchlování a freediving pro vyznavače volného potápění až po různé druhy a náročnosti přístrojových kurzů rekreačního potápění.

 

Pisces Diving World - Legionářská 11, 779 00 Olomouc, Mobil: +420 608 888 543,  +420 776 887 543 e-mail:

 

 

Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved. Copyright 2010. Design 3DDD DAVID DVORSKY DESIGN. REDAKČNÍ SYSTÉM STUDIO R3D.