Egypt - VRAKY

« zpět

Potápění v Egyptě zaměřeno na vraky a z toho asi 20% stěny/reefy. Budeme vyrážet z Hurghady a pojmeme vrakovou oblast od Salem Expresu až po Thistleghorm. Z lokalit budou k dispozici zejména:

 

THISTLEGORM; ROSALIE MOLLER; ABU NUHAS (GHIANIS D; CHRISULA; CARNATIC); SALEM EXPRES 

 

THISTLEGORM je neoficiálně vyhlášen jako nejkrásnější vrak světa. Jsou k vidění nejen tanky, vojenské transportéry plné motorek, ale také lokomotiva,... Máte jedinečnou možnost proplavat vrak křížem krážem a sáhnout si na historii.

 

Tato nabídka je pro držitelé licencí OWD, ale také „Advance Nitroxáři“ si přijdou rozhodně na své…

 

Vhodné na dodělání kurzů: AOWD, NITROX, AOWD NITROX A WRECK DIVING.

 

Pobyt je zajištěn na luxusní lodi APHRODITE pro 22 osob. Každá kajuta má individuálně regulovanou klimatizaci, koupelnu a ledničku. K dispozici jsou společenské místnosti - salon a jídelna vybavené klimatizací, plazmovou televizí, videem, CD a DVD přehrávačem, hifi věží. V ceně je NITROX!!!


CENA: 33.000,-Kč

(Záloha 10.000,-Kč)


TERMÍN: 20.-27.6.2020

Cena zahrnuje

Letenku a letištní taxy, Transfery (hurghada-přístav), all inclusive service (pobyt na lodi s plnou penzí, soft drinky + kávu a čaje), 6 dní potápění (3 až 4 ponory denně + zátěž a potápěčské láhve), NITROX, potápěčského průvodce

Cena nezahrnuje

Egyptské vízum 25USD, Bakšiš 40 EUR (spropitné), Safari balíček 70eur, cestovní pojištění, půjčení potápěčského materiálu, cesta na letiště a zpět (z/do Olomouce)


Vyhrazujeme si právo na změnu programu a ceny v závislosti na dostupnosti letenek a výši leteckých poplatků.

 

Pisces Diving World - Legionářská 11, 779 00 Olomouc, Mobil: +420 608 888 543,  +420 776 887 543 e-mail:

 

 

Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved. Copyright 2010. Design 3DDD DAVID DVORSKY DESIGN. REDAKČNÍ SYSTÉM STUDIO R3D.