Egypt St. John's

« zpět

Egypt St. Johnes
Egypt St. JohnesEgypt St. JohnesEgypt St. JohnesEgypt St. Johnes

Nabízíme

Cílem této výpravy jsou celosvětově známé útesy St. John's Reef, které se nacházejí téměř u Súdánského pobřeží, přibližně 20km od Zabargadu. Na 14-ti čtverečních mílích se rozkládá 5 hlavních reefů, které tvoří nádhernou podvodní krajinu od překrásných korálových zahrad až po stěny, které padají do hloubek několika set metrů s obrovským množstvím různých korálů a bohatým podvodním životem. Cestou navštívíte i další lokality, jako např. Sha‘ab Aiman - mořská rezervace hlídaná bělocípími žraloky, Dolphin Reef - známý velkým výskytem delfínů, Sha‘ab Mahrus a Sha‘ab Shrab - vyhlášené skalní stěny skrývající mnoho jeskyněk s možností vidět žraloky šedé, bělocípé a kladivouny, Claudia reef - jeskyní labyrint.

Loď vyplouvá z Marsa Alamu a již po cestě k ostrovům St. John´s navštívíme úžasné lokality. Budeme potápět v místech, kde je veliký výskyt delfínů, jeskyněk na proplouvání a živých korálových zahrad. Na samotných ostrovech St. John´s budeme mít šanci zahlédnout žraloky, obrostlé stěny měkkými korály, které poskytují útočiště drobným a větším rybám. V blízkosti stěn se prohánějí a loví draví kranasové v hejnech ryb, což samo osobě motivuje k raním ponorům, kdy jsou nejaktivnější.  

 

Tato nabídka je vhodná jak pro držitele OWD či zájemce o licenci AOWD, případně její ekvivalenty. Zájemcům o rozšíření svých potápěčských znalostí nabízíme absolvování kurzů AOWD, NITROX, RESCUE.

 

Pobyt je zajištěn na luxusní lodi APHRODITE pro 22 osob. Každá kajuta má individuálně regulovanou klimatizaci, koupelnu a ledničku. K dispozici jsou společenské místnosti - salon a jídelna vybavené klimatizací, plazmovou televizí, videem, CD a DVD přehrávačem, hifi věží. V ceně je NITROX!!

 


CENA:  předběžná 34.000,- Kč

(Záloha 10.000 Kč ihned k vůli letenkám)


TERMÍN: 

27.06. - 04.07.2020 (rodiče a děti)

04.07. - 11.07.2020


Cena zahrnuje

Letenku a letištní taxy, odlet z Ostravy, veškeré transfery v Egyptě, all inclusive service (pobyt na lodi s plnou penzí, soft drinky + kávu a čaje), 6 dní potápění (3 až 4 ponory denně + zátěž a potápěčské láhve), potápěčského průvodce, 7 nocí. Pro zájemce NITROX!

Cena nezahrnuje

Egyptské vízum 25 USD, bakšiš 40 EUR (spropitné), safari balíček 70eur, cestovní a potápěčské pojištění, půjčení potápěčského materiálu.


Vyhrazujeme si právo na změnu programu a ceny v závislosti na dostupnosti letenek a výši leteckých poplatků!

 

Pořadatel je cestovní kancelář CK PLANETA, Mudr. Petr Paszek, IČO:10607544

Provizní prodejce je cestovní agentura Mgr. Josef Pisca, IČO: 70182485

 

Pisces Diving World - Legionářská 11, 779 00 Olomouc, Mobil: +420 608 888 543,  +420 776 887 543 e-mail:

 

 

Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved. Copyright 2010. Design 3DDD DAVID DVORSKY DESIGN. REDAKČNÍ SYSTÉM STUDIO R3D.