Komodo

« zpět

Komodo
KomodomantaKomodoKomodo

Nabízíme

Ostrovy draků a téměř nedotčené lokality…

 

Národní Park Komodo se nachází východně od ostrova Sumbawa v Indonésii. Tento národní park tvoří hlavně dva ostrovy a to ostrov Komodo a ostrov Rinca. Ostrov Komodo je lemován na jižní straně vyhaslými sopkami a na severní straně jsou převážně prašné pláně bez stromového porostu. Komodo je jedno z hlavních turistických míst v Indonésii, ale zároveň nabízí dosud nedotčené lokality. Tyto kopcovité a pusté ostrovy jsou proslaveny hlavně díky světoznámému ještěru, který zde žije. Komodský Drak, Varan Komodský, ale také varan Oro (místní název) není sice největší žijící varan, ale je dozajista největší zabiják. Tento ještěr může měřit až 3 metry do délky a vážit přes 100 kilogramů.

 

Vychutnejte si s námi úchvatné expedičně potápěčské plavby na nádherné dřevěné a plně vybavené lodi (10 + instruktor). Ptáte se, co bude pod vodou? Oblast je typická pro výskyt mant, tuňáků, kranasů a žraloků, ale při štěstí "šnorchlovačka" s vorvani, kulohlavci, či delfíny zajistí prožitky i mezi ponory :-)

 

Pro milovníky aktivně strávených chvilek můžeme navštívit ostrov Rinca a vydat se na 8-10 km trek za Varany, využít wakeboard nebo vodní lyže na lodi, či si zapůjčit nafukovací kajaky. V rámci relaxace se můžeme nechat vysadit na jednom z ostrůvku a navštívit vesnice či relaxovat na plážích. Z lodi máme také možnost rybaření (udice na lodi).

 

Pro zájemce o prodloužení pobytu na Bali v resortu - připravíme speciální nabídku. 


CENA: 82.000 Kč 

ZÁLOHA: 30.000 Kč (ihned)


TERMÍN: 31.5. - 05.06.2020 (pouze loď); možnost individuálního prodloužení např. v resortu na Bali

(odlet 29.5.2020 a návrat 06.06.2020)


Cena zahrnuje

mezinárodní letenku, místní letenku, transfer z letiště Labuan Bajo na loď Sea Lady a zpět, ubytování ve 2-lůžkových kajutách s plnou penzí + voda + káva + čaj, potápění (cca 3 ponory denně (dle podmínek), vzduch, zátěž), průvodce, tip pro posádku, 1 noc v Denpasaru (Bali), 7 dní potápění

Cena nezahrnuje

vízum (zdarma), odletová taxa z Indonésie, odletová taxa + nadváha z lokálního letiště, nápoje (cola, sprite), alkohol, vodní lyže, wakeboard, exrta výlety (ostrov Rinca – Varani), vstup do NP (Komodo) 150USD.


Vyhrazujeme si právo na změnu programu a ceny v závislosti na dostupnosti letenek a výši leteckých poplatků!

 

Pisces Diving World - Legionářská 11, 779 00 Olomouc, Mobil: +420 608 888 543,  +420 776 887 543 e-mail:

 

 

Všechna práva vyhrazena / All Rights Reserved. Copyright 2010. Design 3DDD DAVID DVORSKY DESIGN. REDAKČNÍ SYSTÉM STUDIO R3D.