Telefon+420 776 887 543 Telefon +420 608 888 543

Čierna Voda - výjezd na dva dny

Výstroj PDW

 • 600 Kč - 1 ponor, každý další ponor s PDW výstrojí za 300 kč s tím,že si nechávate plnit láhev na místě, pouze láhev nebo pouze část výstroje dle ceníku Ceny zahrnují zapůjčení lahve se vzduchem včetně kompletní výstroje kromě masky, ploutví, botiček, šnorchlu, kompasu, svítilny, počítače, suchého obleku. Zapůjčení jiné části výstroje, nebo pouze části výstroje včetně samostatné lahve viz. ceník půjčovny (mínus 10% materiál). Materiál si nyní můžete objednat elektronicky vyplněním a odesláním formuláře.

Doprava PDW

 • 800 Kč

Poplatek na lomu

 • 10 eur/den

Specifikace:

Maximální hloubka 35m
Průměrná viditelnost 2-8 metrů v závislosti na hloubce a povětrnostních podmínkách
Maximální teplota vody v hloubce v hloubce 35 metrů je teplota kolem 5 stupňů
Obtížnost (1-5) 1-4
Bio aktivita (1-5) 3
Atrakce ano

Popis (lokalita, co k vidění)

 • Jedinečnost lokality spočívá ve velkých hejnech ryb (kapři,amuři,štiky,úhoři a jiné ryby). Absolutní unikát je,že kapři jsou na potápěče tak zvyklí,že je dokážete krmit z ruky suchým pečivem nebo kukuřicí. Atrakce pod vodou jsou vyvázané šňůrami a směry k jednotlivým atrakcím jsou označené štítky. Je tady několik okruhů jak pro začátečníky, kteří nemají moc zkušeností tak i pro pokročilé potápěče kde je maximální hloubka 35 metrů. Okruhy jsou zakresléne do mapky atrakcí,která se dá půjčit a využít jí při samostatném ponoru. Pro dokončování kurzů jsou tady uděláné výcvikové plošiny pro kontrolované potápění u začínajicích potápěčů. Akce v hodná i pro malé potápěče, voda je teplá, viditelnost nadstardatní a hloubka ponorů je o 2 do 10 metrů.

Program

 • Sraz na klubu PDW v 6.30 hod.
 • Nafasování materiálu a naložení do PDW auta. Odjezd v 6.45. Cesta bude trvat cca 2,5 hodiny.
 • Příjezd na lokalitu, briefink a ponorů dle libosti. V místě je občerstvení, kávička, pivočko atd.
 • Ve večerních hodinách nás čelá noční ponot na štíky,kapry a další noční tvory.
 • Po potápění máme naplánovanou grilovačku a pokud bude chutˇtak můžeme promítnout nějaký filmeček ze zájezdů nebo pokud má někdo kytaru tak můžeme mít hudební večírel:-)
 • V pátek ranní ponor, pohodička a další ponory dle libosti.
 • Poblíž Čierne Vody je Oáza tigrů usurijských což může být zajímavý výlet mezi ponory nebo se tam můžeme zastavit při zpáteční cestě.
 • Ve večerních hodinách návrat zpět.

Ubytování a strava

 • Ano. Kapacita v apartmánech je 9 osob a na koho nevyjde tak je možné spát ve stanu. K dispozici jsou samozřejmě toalety i sprcha.

Pravidla klubového potápění na volné vodě

 • Nutná telefonická, emailová či osobní rezervace = nahlášení + objednávka materiálu na nedělní výjezdy nejpozději v pátek do 17.00hod., na jiné termíny nejpozději 24 hod. předem. Formulář půjčovny pro objednání materiálu naleznete na konci této stránky. Platba bude probíhat vždy kompletně = půjčovna, poplatky na lomu, doprava před samotným výjezdem na prodejně (výjimku tvoří klienti přespolní, kterým bude materiál doručen na místo určení). Při chystání materiálu našim pracovníkem, odvozu na lokalitu a zpět bude účtován manipulační poplatek 100 Kč. Materiál je nutné vrátit v den akce. Pravidla pro vrácení materiálu se řídí podmínkami půjčovny. Při nahlášení společné dopravy se lze odhlásit nejpozději 48 hodin před výjezdem z důvodu blokace místa pro dalšího klienta. Minimální počet účastníků, aby byl výjezd realizován jsou 6 potápěčů. V případě zájmu o akci nás můžete kontaktovat na telefonu +420 608 888 543 nebo využít online přihlášku .

Termín lomů

datum 08.09.2022 - 09.09.2022

Sraz akce

v 6.30 hod. na prodejně PDW

Cena akce: 25 eur za noc, ostaní viz.text (doprava,poplatek na lomu)
vas zajem

V případě zájmu o akci nás můžete kontaktovat na telefonu +420 608 888 543 nebo využít online přihlášku

Vyplnit online přihlášku arrow
IG IG IG IG IG

Zážitky na celý život#piscesdivingworld

IG IG IG IG IG