Telefon+420 776 887 543 Telefon +420 608 888 543

Chorvatsko Pag

Budeme se potápět na ostrově Pag , který je vzdálený z Olomouce cca 780 km.Zveme vás na potápěčskou základnu ve Staré Novalji na ostrově Pag, do destinace kam míří mnoho potápěčů a turistů. Zde vám nabízíme vzrušující ponory v malebných lokalitách a k tomu kompletní potápěčský servis včetně možnosti ubytování. Potápění v Chorvatsku se nabízí na 27 km dlouhém výběžku ostrova Pag – Lun, přilehlých ostrůvcích a dalších zajímavých místech.

Vážení klienti, potápěči a milovníci moře, nabízíme Vám v letošním roce novou destinaci v Chorvatsku. Ubytování bude zajištěno v pěkném apartmánovém domě JOSIP na ostrově Pag ve Staré Novalje . Je to ideální místo pro trávení aktivních rekreačních pobytů. Kromě již zmiňovaného potápění, můžete navštívit atraktivní pláže Zrče a Straško s četnými možnostmi sportovního vyžití. Ubytování vyniká dobrým standardem. Majitel apartmánů je rybář, což znamená stálou nabídku čerstvých ryb na váš stůl. Venkovní posezení s grilem je samozřejmostí. Mírné středozemní podnebí je zárukou vašeho zaslouženého odpočinku a zajímavého potápění v Chorvatsku. Apartmány jsou vzdáleny od potápěčské základny a moře cca 50 metrů. K dispozici je vlastní parkoviště. Apartmány jsou 2, 3, 4 a 6 lůžkové s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC, včetně základního nádobí, vařiče a mini lednice. Dále jsou v nabídce 2 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. Od sezóny 2012 je ve všech apartmánech JOSIP k dispozici klimatizace, topení a wi-fi připojení k internetu.

Cena zahrnuje:

  • Potápění 6 ponorů 7.050 ,- kč
  • Potápění 10 ponorů 9.000 ,- kč
  • Ponor ze břehu 500,- kč
  • Exkurze pro nepotápěče 1.500,- kč
  • Noční ponor příplatek 7 eur.

Cena nezahrnuje:

  • Uvedená cena je v českých korunách za pronájem apartmánu, neobsahuje pobytovou taxu, která se platí za osobu a den na místě pobytu.
  • Většina apartmánů má k dispozici klimatizaci - poplatek 5 EUR/den.
  • Děti do 12 let platí 0% taxy a děti od 12 do 18 let platí 50% taxy.
  • Po předchozí dohodě je možné vzít sebou malé zvíře, poplatek 5 EUR/den.
  • Ceny se mohou lišit v případě zájmu o jiný apartmánový dům.

Pro koho je zájezd určen

OWD,AOWD,šnorchlity,možnost dodělání kurzů OWD,AOWD,NITROX, RESCUE a samozřejmě i pro nepotápějící se rodinné příslušníky

Popis ubytování/lodě:

Apartmány jsou 2, 3, 4 a 6 lůžkové s vlastní kuchyňkou, koupelnou a WC, včetně základního nádobí, vařiče a mini lednice. Dále jsou v nabídce 2 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC.

Termín zájezdu:

datum13.07.2024 - 20.07.2024


Program:

Týdenní pobyty jsou od soboty 15h (příjezd) do soboty 10h (odjezd).

Cena zájezdu: 5.860 - 6.500 ,- ubyt./týden/os. dle apartmánu+ balíček potápění

Na tento program CA zajišťuje potápění s průvodcem . Ubytování si řeší na místě každý individuálně. To samé se týká dopravy .

vas zajem

V případě zájmu o zájezd nás můžete kontaktovat na telefonu +420 608 888 543 nebo využít online přihlášku

Vyplnit online přihlášku arrow
IG IG IG IG IG

Zážitky na celý život#piscesdivingworld

IG IG IG IG IG